Vitamíny proti padání vlasů

Vlasy jsou naší vizitkou a není proto divu, že věnujeme vlasovému porostu takovou pozornost a péči. Dokonalý účes udělá mnohem víc parády než luxusní outfit. Žel příroda není ke všem stejně štědrá, a proto se snažíme různými metodami a přípravky posílit naše vlasy. V první řadě se zajímáme o vitamíny proti padání vlasů. Příčinou vypadávaní vlasů není jen genetická dispozice, ale velký vliv na padání vlasů má i stres, hormonální nerovnováha a životní prostředí.

Co jíst proti padání vlasů

Dalším negativním faktorem je špatná životospráva. Tady bychom mohli začít. Změnit jídelníček, který musíme posílit nejen o vitamíny, ale i o bílkoviny, minerály, stopové prvky a aminokyseliny. Příznivě působí na vlasy vitamíny skupiny B – B2 (riboflavin), B5 a B6. Riboflavin nalézáme v mléce, v kvasnicích, vejcích, rybách, ve vepřovém a hovězím masu, ve vnitřnostech. Důležitý je i vitamín C.

Další vitamíny proti padání vlasů

Nejlepší vitamíny proti vypadávání vlasů

Vitamíny proti padání vlasů – velmi účinný je klíčkový olej s vitamíny. Tento preparát obsahuje olej z klíčků, karoten a vitamíny E a C. Působí nejen proti padání vlasů, ale snižuje stres a harmonizuje hormonální systém. Nesmíme opomenout Betavital – extrakt červené řepy s rutinem, betakaroténem a vitamínem C. Tento oblíbený preparát zabraňuje padání vlasů, a navíc odstraňuje překyselení organismu a zvyšuje počet červených krvinek.

Po krásných, lesklých vlasech nesmírně toužíme, a proto jsme ochotni vydat za vitamíny proti padání vlasů horentní sumy. Doporučujeme Vám tyto nemalé finanční prostředky investovat do preparátu, které obsahují již zmíněné vitamíny skupiny B, které navíc pomáhají chránit organismus před stresovými stavy. Vitamín A by rozhodně neměl taky chybět, jinak Vaše vlasy nebudou pevné, elastické a husté. Vitamín C podporuje činnost kapilár, po kterých se dostává krev do vlasových folikulů. A pokud toužíte po dlouhých vlasech, tak soustřeďte svou pozornost i na vitamín E.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *