Regenerace vlasů

Když máme poškozené vlasy, vidíme to my i okolí. Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou naší korunou krásy. Jakmile nejsou v pořádku, vypadáme starší, utrápenější a více unavenější. Přestože současná doba nám ne vždy zcela dovoluje, abychom našli dostatek času, financí a nervů na to, abychom se o sebe starali tak, jak bychom chtěli, regenerace vlasů nemusí být vždy časově a finančně náročná. Stačí si jednou či dvakrát týdně vyhradit speciální čas jen pro sebe, který nemusí trvat déle než půl hodiny / hodinu. Zásadou je dbát hlavně na prevenci proti vypadávání vlasů.

Domácí péče

Častokrát ani netušíme, jaký poklad doma máme. Z jednoduchých surovin běžně se vyskytujících v každé domácnosti si můžeme dělat masky na vlasy dle libosti a typu vlasů. Mezi nejoblíbenější suroviny při výrobě domácích masek bývá vajíčko, med, olivový či kokosový olej, tvaroh, pivo, citron atd.

V zásadě platí nechat si masku na hlavě minimálně půl hodinu a více, následně pořádně smýt vodou, v případě olejovitých směsí i šamponem. Vlasy si jednoduše zabalíte tak, aby vám nepřekážely, a pak budete schopné provádět běžné činnosti v domácnosti. Díky tomu vám taková regenerace vlasů nezabere příliš mnoho času, a přesto budou vypadat jako nové!

Starý dobrý keratin

Regenerace vlasůPokud máte vlasy příliš poškozené na to, abyste měli trpělivost, dokud zaberou podomácku udělané masky, zkuste vsadit na ověřený způsob, který pomáhá ženám i mužům všech vlasových či věkových kategorií! Keratinový zábal, oblíbený kadeřníky i klienty, je proslulý po celém světě. Jde o 100% účinný způsob na navrácení ztracené krásy vašich vlasů. Regenerace vlasů je po absolvování této kúry na profesionální úrovni a těšit se z ní můžete několik měsíců. To, jak dlouho bude výsledný efekt trvat, závisí jen a jen na vás.

Faktory ovlivňující délku účinku keratinové terapie, je podmíněn vlastní péčí o vlasy. Pokud používáte stylingové přípravky každý den a nemíníte se toho vzdát, snažte se investovat do kvalitních produktů, které jsou k vlasům šetrné a zbytečně je nezatěžují. Stejně je to i s výběrem jiné vlasové kosmetiky, jako například kvalitním šamponem a kondicionérem pro vaše vlasy.

1 komentář: „Regenerace vlasů

  • 15. října 2015 (14:08)
    Permalink

    Super článek 🙂 Jsem zastáncem přírodních produktů a vaše masky na vlasy vypadají fakt lákavé, určitě vyzkouším 🙂

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *