Nastřelování vlasů

Nastřelování vlasůPokud i vy bojujete s problémem vypadávání vlasů, tento článek je určen přesně pro vás! Samozřejmě, v tomto případě nemáme na mysli sezónní padání vlasů či jen mírně zvýšené vypadávání. Řeč bude o tom druhu padání, které vám způsobuje nepěknou lysinu na hlavě. Tento problém trápí muže i ženy. U mužů jde často o hormonální projev ve středním věku, kdy se jim začnou tvořit po bocích hlavy takzvané kouty, protože hormony a vypadávání vlasů spolu úzce souvisí. Mezi časté místa postižená vypadáváním však patří i střed hlavy.

Padání vlasů u žen se vyskytuje často a z různých důvodů. Může jít o časté barvení či alergické reakce na barvy, fénování, kulmování, ale problémem je i špatné stravování, stres a podobně. V takových případech se stává, že vlasy mohou začít vypadávat i velmi mladým ženám.

Nastřelování vlasů je výborným řešením pro všechny skupiny mužů i žen. Ačkoli rozhodnutí to určitě není snadné či jednoznačné. Před úplným rozhodnutím podstoupit tento zákrok je třeba důkladně si prozkoumat, zda transplantace je opravdu jediný možný způsob navrácení objemu vaším vlasům. V případě, že jste o tomto zákroku stoprocentně přesvědčeni, měli byste se držet těchto zásad:

  1. Dejte si záležet při výběru a konkrétním druhu transplantace. Doporučujeme vám vyhnout se starším metodám, při kterých odeberou pacientovi celý pás kůže. V současnosti existuje moderní nastřelování vlasů, které se těší velké oblibě.transpl_vlasu1
  2. Zvolení správné kliniky je také něco, co byste určitě neměli podcenit. Nejlépe uděláte, když si vyhledáte relevantní recenze nebo osobně znáte člověka, který má s konkrétní klinikou zkušenosti.
  3. Na zákrok je dobré vhodně se připravit či po fyzické, nebo psychické stránce. Nastřelování vlasů většinou probíhá tak, že vám seberou vaše vlastní vlasy, zpravidla ze zátylku, kde se nacházejí nejkvalitnější a nejsilnější z nich. Účinek této procedury je dlouhodobý, proto se nemusíte bát, že vaše investice do této služby bude marná.