Mastné vlasy

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak je možné, že se vám tak často mastí vlasy? Máte pocit, že děláte vše pro to, abyste tento problém vyřešili, nicméně mastné vlasy zůstávají? Nezoufejte! V současnosti je velké množství produktů, které jsou určeny přesně na tento typ problému. Také je nutné si dát pozor na šířící se nesmysly, které se týkají této problematiky. Na to, abyste si uměli co nejefektivněji pomoci, musíte znát konkrétní důvod vašeho maštění vlasů.

Pro někoho snadný úkol, pro jiného složitá věc. Důvodů je přece jen hodně, a není jednoduché zjistit, v čem konkrétně spočívá právě vaše maštění. Pomoci vám může i váš lékař, proto se mu zbytečně nevyhýbejte!

Za mastnotu může celá řada známých faktorů. Pokud máte hustou hřívu, je možné, že budete mít větší problémy s mastnotou. Pokud však máte problém se „zplihlýmivlasy bez objemu a navíc vaše původní barva vlasů má světlý odstín, je více než pravděpodobné, že budete trpět taktéž zvýšeným maštěním hlavy.Mastné vlasy

Mastné vlasy – negativně může působit teplo, vlhko, ale i samotné hormony. Známým faktem je, že i stres zvyšuje nepříznivé procesy, které ve vašem těle probíhají. Smířit se však musíte s tím, že v mnoha případech jde o vrozené predispozice. Pokud mají vaší rodiče jemnou hřívu s tendencí maštění, nemůžete očekávat, že to u vás bude jiné.

Přesto i tento fakt lze pozitivně ovlivnit vlastním přičiněním. Pokud tedy máte mastné vlasy, myjte si je klidně každý den. Nemusíte mít obavu, že si je zničíte. Vlasy by se měly mýt tak často, jak si o to sami říkají. Lépe uděláte, pokud budete preferovat šampony s čirou konzistencí, která méně zatíží vaší korunu krásy. Na mastné vlasy existují i ​​různé ověřené a účinné domácí recepty, které naleznete ve velkém množství na internetu.

1 komentář: „Mastné vlasy

  • 21. července 2015 (9:30)
    Permalink

    Mastne vlasy se proste musi mejt, treba i kazdej den… 🙂 A ta vase maska z clanku je fakt supr 🙂

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *