Hormony a vypadávání vlasů

Máte i vy věčné problémy s vypadáváním vlasů? Jste si jisti, že tento fakt nesouvisí se špatnou péčí o vaši hřívu či vrozenými predispozicemi? Bojíte se, že vypadávání bude stále horší a horší? Hormony a vypadávání vlasů spolu úzce souvisí. Pokud máte problémy s hormony, je pravděpodobné, že vás zatěžují i ​​různé fyzické problémy – od vyrážek po celém těle až po vypadávání vlasů.

Ano, víme. Je to vlastně celé nespravedlivé. Nemůžete za to, že právě vy máte problémy tohoto druhu, ale nevyberete si. Tento podobný problém postihuje většinu lidstva. Není to nic nového, právě naopak.

Někteří daný problém řeší tabletovou formou a vitamíny na vlasy, jiní hormonální léčbou. Díky ní snižují hladinu hormonu DHT (Dihydrotestosteron) v těle i přímo v pokožce hlavy. Samozřejmě na daný problém existují i ​​různé přírodní látky, krémy, bylinky a podobně. V zásadě platí, že na každého působí něco jiného, ​​proto třeba vyzkoušet několik alternativ.

Hormony a vypadávání vlasůU žen často vzniká tento problém právě kvůli zvýšenému testosteronu a tedy nedostatkem hormonu estrogen, což je typický ženský hormon. Problémy mohou nastat například i při náhlém vysazení antikoncepce, což si však málo z nich uvědomuje. V takovém případě je nejspolehlivější dát se vyšetřit, zda hormony a vypadávání vlasů patří mezi vaše problémy. Konzultace s lékařem vám přece jen může pomoci více než nasazení vlastní samoléčby, která by nemusela být vůbec účinná, pokud původ vypadávání vlasů je někde jinde.

Jak však urychleně pomoci vašim vlasům ještě před vyšetřením lékaře? Vyzkoušejte vlastní masku na vlasy z přírodních surovin, kterou nikdy nic nezkazíte. Důvod je jednoduchý. I v naší přírodě se najdou suroviny, které dokážou zabránit, respektive zpomalit nechvalně vypadávání vlasů.

Po různých výzkumech vědci zjistili, že stará dobrá kávička není dobrá jen pro náš žaludek a tedy jen na vnitřní použití. Účinky kofeinu jsou výborné i pro naše vlasové cibulky! Nejenže vaše vlasy budou krásné, zářivé a plné života, ale prodlouží život vašim vlasům až o 37%, což je již opravdu slušný výsledek.

Různé recepty na výrobu vlastního kofeinového zázraku najdete na každém kroku, proto neváhejte, nepanikařte a seberte osud vašich vlasů do vlastních rukou! Zatočte i vy s tímto problémem a ukažte veřejnosti, že hormony a vypadávání vlasů již pro vás nejsou problémem!

2 komentáře: „Hormony a vypadávání vlasů

 • 15. července 2015 (8:57)
  Permalink

  Ahoj, je mi 19 a už 2 roky užívám hormonální antikoncepci a chctěla bych jí vysadit. Je pravda, že mi začnou ve velkém vypadávat vlasy a zhorší se mi pleť? 🙁 Máte s tím někdo zkušenosti?

  Reagovat
 • 29. července 2015 (8:24)
  Permalink

  Ahoj, je pravda, že mně se třeba zhoršila pleť. Ale jenom přechodně dokud se mi neupravili hormony v těle. Co se týče vypadávání vlasů, žádnou změnu jsem nepozorovala… Používam šampon a kondicioner proti vypadávaní vlasů od Nanogenu, tak možná je to tím…nevím. Ale každopádně HAK tvému tělu škodí a měla bys jí vysadit 🙂

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *