Odpovedáme na Vaše otázky

Odpovedáme na vaše otázky týkajúce sa zahusťovačov vlasov Toppik

Často od našich zákazníkov, dostávame bežné otázky, na ktoré sme sa vám rozhodli odpovedať priamo na našich stránkach. Ak nenájdete v týchto najbežnejších otázkach to, čo vás zaujíma, neváhajte a kontaktujte nás pomocou emailu alebo využite novú funkciu chatovacieho okna v pravom dolnom stĺpci našej stránky.

Z čoho sa Toppik vyrába?

Toppik vlákna sú vyrobené z čistého, organického keratínu – rovnakého proteínu, z ktorého sa skladá ľudský vlas. Sú nabité presnou dávkou statickej elektriny s cieľom vytvoriť maximálny náboj na prichytenie sa aj k tým najtenším vlasom. Nie sú tu žiadne chemikálie ani akékoľvek iné prísady.

Môžem kombinovať viaceré odtieňe Toppiku?

Áno môžete. Kombináciu odtieňov doporučujeme pre dosiahnutie čo najprirodzenejšieho splynutia s vašim prirodzeným odtieňom, zvlášť s blond alebo šedivými vlasmi. Pri kombinácii dvoch odtieňov doporučujeme aplikovať najprv ten tmavší, alebo môžete zmiešať dva odtieňe v jednej nádobky a predpripraviť tak špeciálny odtieň ešte pred aplikáciou.

Môže Toppik maskovať šediny alebo odrasty?

Toppik je ideálny na maskovanie šedín a farebných odrastov! Je to jednoduchý a efektívny spôsob ako kozmeticky zamaskovať  tieto a podobné nedostatky na hlave.

Môžem používať Toppik s inými stylingovými produktami?

Toppik môžete používať s ktorýmkoľvek vlasovo-stylingovým produktom. Je však dôležité aplikovať tieto prípravky (okrem vlasových sprejov) ešte pred aplikáciou Toppiku. Použitie gélu, peny, séra, vosku, atď. po aplikácii Toppiku by mohlo spôsobiť presun vlákien a odhalenie pôvodne prekrytých miest. Vždy nechajte stylingové produkty zaschnúť a až potom aplikujte Toppik.

Ak mi vypadávajú vlasy a vlasy mám riedke, Toppik ich nepoškodí ešte viac?

Nie. Toppik je určný ľuďom ktorí majú problém s vypadávaním vlasov a riedkymi vlasmi. Toppik je čisto prírodný a šetrný voči vlasom odporúčaný ako doplnok pri liečení už padajúcich vlasoch či riedkych vlasov ako aj po transplantácii vlasov

Možem Toppik používať s fénom alebo žehličkou na vlasy?

Toppik doporučujeme aplikovať až po použití týchto produktov. Je ideálny ako finálny krok pri dosiahnutí požadovaného vzhľadu.

Môžem aplikovať toppik na mokré vlasy?

Toppik musí byť aplikovaný na suché vlasy. Ak je aplikovaný na mokré alebo vlhké vlasy, vlákna sa dostatočne nepripoja na vaše vlasy a môžu vytvoriť zhluky. A tak pre najlepší výsledok, dôsledne vysušte vlasy pred aplikáciou Toppiku.

Potrebujem vlasový sprej?

Sprej na vlasy doporučujeme, pretože vám pomôže uzamknúť vlákna vo vašich vlasoch. Toppik Fixačný Sprej je špeciálne formulovaný na uzamknutie vlákien vo vlasoch a rovnako im pridá aj prirodzený lesk. Doporučujeme vyhýbať sa aerosólovým sprejom, keďže ich tlak môže vlákna vo vlasoch  porozhadzovať.

Môže Toppik zostať na oblečení, na vankúši, atď.?

Toppik vlákna nezostáva na oblečení ani na vankúši. Po aplikácii vlákna držia vo vašich vlasoch a zabezpečujú dlhotrvajúci husté vlasy. Pre kompletné zmytie z vlasov použite šampón. Náš Toppik šampón pre objem vlasov neobsahuje sulfáty ani parabény – odporúčame

Ktorý odtieň je najobľúbenejší?

Veľa zákazníkov Toppiku je zvedavých, ktorý z našich odtieňov je najpopulárnejší. Pripravili sme preto pre Vás prehľad popularity odtieňov výrobkov Toppik:

  • Stredne Hnedá
  • Tmavo Hnedá
  • Svetlo Hnedá
  • Čierna
  • Stredný Blond
  • Gaštanová
  • Svetlý blond
  • Šedivá
  • Biela

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *